• ۰ تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تشویق مشتری برای اشتراک گذاری مطالب در ووکامرس

به خواندن ادامه دهید
آیدین توکلی
۶ سال پیش

share-button-webnma-

همه ی ما می دانیم که باید از راه های مختلفی مطالب سایت خود را به اشتراک بگذاریم تا بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کنیم. برای این منظور با توجه به فعالیتی که انجام می دهیم می توانیم تبلیغات متفاوتی را تقبل کنیم یا هزینه هایی را برای این شناخته شدن و جذب مشتری بیشتر متقبل شویم. اما یک راهی که بسیار آسان است و شاید بعضی از صاحبان سایت ها به آن اعتقادی ندارند به اشتراک گذاری مطالب وبسایت در شبکه های اجتماعی است!
شما با به اشتراک گذاری هر مطلب یا محصولی که در فروشگاه اینترنتی در هر یک از شبکه های اجتماعی مانند گوگل پلاس، فیس بوک، توییتر، لینکداین و… می توانید گامی مثبت در جهت شناخته شدن مطالب خود و کشاندن تعداد زیادی مشتری یا کاربر به وبسایت بردارید.
شاید در مراحل اولیه کمتر دیده شوید اما با فعالیت های مستمر و انجام اقداماتی نظیر کامل کردن پروفایل در شبکه های اجتماعی و شرکت در بحث ها می توانید نتیجه ی بسیار مطلوبی را بدون هزینه بگیرید.
در حال حاضر بهترین شبکه های اجتماعی که می توان از آن ها نتیجه ی مطلوبی گرفت گوگل پلاس، فیس بوک، توییتر، لینکداین و اینستاگرام است. که البته امروزه اینستاگرام بسیار شهرت پیدا کرده و مکان مناسبی برای تجارت است.
در آموزش ووکامرس امروز می خواهیم به مشتریان خود در ازای اشتراک گذاری محصول، چند درصدی تخفیف قائل شویم یعنی به عبارتی آن ها را تشویق به اشتراک گذاری نماییم.

افزونه ی YITH WooCommerce Share For Discounts

share-discount-woo-webnma

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب می کنیم. سپس آن را فعال کرده و از منوی yith plugins گزینه ی Share For Discounts مشاهده می شود. با کلیک روی آن می توانید به تنظیمات افزونه منتقل شوید.

General settings

 

general-setting-webnma

Enable YITH WooCommerce Share For Discounts: با علامت زدن این گزینه می توانید افزونه را فعال کنید.

Facebook: در این بخش تمامی تنظیمات مربوط به فعال سازی دکمه ی اشتراک گذاری فیسبوک موجود است.

Twitter: در این بخش تمامی تنظیمات مربوط به فعال سازی دکمه ی اشتراک گذاری توییتر موجود است.

Google+: در این بخش تمامی تنظیمات مربوط به فعال سازی دکمه ی اشتراک گذاری گوگل پلاس موجود است.

شما با قرار دادن آی دی یا نام کاربری که در هر یک از این شبکه های اجتماعی دارید می توانید اکانت خود را در اینجا فعال کنید و دکمه های اشتراک گذاری را قرار دهید.

نکته!!! همانطور که میبینید در نسخه ی رایگان افزونه فقط سه شبکه ی اجتماعی موجود است که مهم ترین ها می باشند.

تخفیفی که این افزونه برای به اشتراک گذاری محصولات در نظر می گیرد ۱۰ درصد است. اگر می خواهید آن را کمتر با بیشتر کنید می توانید فایل class.yith-wc-share-for-discounts را در پوشه ی قالب باز کرده و در خط ۳۲۲ این مقدار را تغییر دهید.

sharing-webnma

جمع بندی!

می توانید با تشویق مشتریان به اشتراک گذاری محصولات در شبکه های اجتماعی، برای آن ها تخفیف های درصدی قائل شوید. با اینکار می توانید مشتریان بیشتری را به سمت خود بکشید.

 

 

این پست هیچ دیدگاهی ندارد.

افزودن دیدگاه