• ۰ تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

پیمایش نامحدود در صفحه ی محصولات ووکامرس با YITH Infinite Scrolling

به خواندن ادامه دهید
آیدین توکلی
۶ سال پیش

پیمایش نامحدود در صفحه ی محصولات ووکامرس

حتما تا به حال پیش آمده که در وبسایت ها دیده باشید اسکرول های جالبی وجود دارد. مثلا به تعداد زیادی مطلب یا محصول در یک صفحه موجود است اما تعداد محدودی به نمایش گذاشته می شود و با پیمایش کردن شما به پایین صفحه بقیه ی موارد نیز لود می شوند.
در واقع می توان گفت با این کار حجم صفحه ی مورد نظر را کمتر می کنند و در صورت تمایل مشتری موارد دیگری را نمایش می دهند. این خود یک امکان جالب و جذاب برای فروشگاه ووکامرسی به حساب می آید. همانطور که گذاشتن اسلایدری از محصولات جذابیت خاصی به فروشگاه می بخشد!
همانطور که قبلا هم گفته بودیم، باید به صورت همه جانبه فکر کنیم و عمل کنیم. هم به کیفیت بپردازیم و هم به ظاهر! ظاهر یک وبسایت و امکانات آن برای مشتریان بسیار مهم است و در واقع می توان گفت براساس آن تصمیم گیری های زیادی صورت می گیرد. پس توجه خود را به تمامی حوانب در فروشگاه اینترنتی خود معطوف کنید.

در آموزش ووکامرس امروز می خواهیم با یکی دیگر از افزونه های کاربردی yith که امکان پیمایش ایجکسی را در صفحه محصولات می دهد با یکدیگر بررسی کنیم.

افزونه YITH Infinite Scrolling

infinite-landing-image

 

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه ی YITH Infinite Scrolling را نصب و سپس فعال می کنیم. پس از فعال سازی افزونه، گزینه ی Infinite Scrolling در منوی yith plugins مشاهده می شود. با کلیک بر روی آن به بخش تنظیمات افزونه منتقل خواهیم شد…

Settings

general-setting-webnma.com4

Enable Infinite Scrolling: با کمک این گزینه می توانید افزونه را فعال یا غیر فعال کنید.
سایر گزینه ها مربوط به کدهای پیمایشی است که به صورت پیش فرض انتخاب شده و احتیاجی به تغییر ندارد. در قسمت …

Loading Image: می توانید تصویر مربوط به حالت بارگذاری را تعیین کنید که به صورت پیش فرض نیز مشخص شده است اما اگر مورد دیگری مد نظرتان است، تصویر مربوطه را بارگذاری کنید. سپس تنظیمات را ذخیره کنید تا اعمال شود.

جمع بندی!

چنانچه می خواهید صفحه ی محصولات به صورت ایجکسی و زیبا اسکرول شود می توانید از افزونه ای که امروز خدمت شما معرفی کردیم حالت پیمایش جالبی را برای آن در نظر بگیرید.

 

این پست هیچ دیدگاهی ندارد.

افزودن دیدگاه