• ۰ تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

افزونه چند زبانه کردن وردپرس WPML 3.9.4 فارسی

به خواندن ادامه دهید
آیدین توکلی
۶ سال پیش

WPML-farsi

ساخت یک سایت وردپرسی چند زبانه این روز ها باب شده. شما با افزونه WPML می توانید یک سایت با چند زبان مختلف ایجاد کنید ، تنها با نصب یک وردپرس!  افزونه WPML می تواند ۴۰ نوع زبان مختلف دنیا را پشتیبانی می کند. شما با این افزونه می توانید مطلب سایت خود را به ۴۰ زبان مختلف در همان وردپرس و همان دامنه قرار دهید. کاربر با کلیک روی هر زبان و انتخاب آن ، می تواند آن صفحه را با زبان انتخاب خود ببیند. اخرین آپدیت این افزونه است و با این افزونه شما می توانید یک سایت پر بازدید داشته باشید. این افزونه برای ساخت یک وبسایت چند زبانه در دنیا حرف اول را می زند . تنها فیسبوک نیست که بتوان از آن مشتری خارجی پیدا کرد شما با این افزونه می توانید مشتری خارجی پیدا کنید و از طریق همان مطلب خارجی کسب در آمد کنید :) افزونه چند زبانه کردن وردپرس WPML 3.3.5 فارسی

افزونه WPML یک مترجم عالی متن است که شما می توانید این افزونه را خریداری کنید و در سایت خود نصب کرده و از آن استفاده لازم را ببرید. این افزونه با تمام قالب ها حرفه ای وردپرس سازگاری کامل دارد.

WPML-ready افزونه چند زبانه کردن وردپرس WPML 3.3.5 فارسی

WPML اجازه می دهد تا شما به راحتی برای ساخت و اجرای سایت های تجارت الکترونیک چند زبانه با woocommerce لذت ببرید . از پشتیبانی کامل برای محصولات ساده و متغیر، محصولات مرتبط، فروش و تبلیغات و هر چیز دیگری که woocommerce ارائه می دهد استفاده کنید.

قالب های که با این افزونه سازگاری کامل دارند :

 

تصویری از محیط فارسی پنل مدیریت افزونه wpml

wpml افزونه چند زبانه کردن وردپرس WPML 3.3.5 فارسی

لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت به شما نمایش داده می شود.

افزونه چند زبانه کردن وردپرس WPML 4.0.4 فارسی

 

 

این پست هیچ دیدگاهی ندارد.

افزودن دیدگاه