قوانین و مقررات سایت وب نما

 1. کلیه مشتریان ملزم به قبول قوانین زیر می باشند همچنین عضویت در سایت مبنی بر مطالعه و پذیرش قوانین زیر خواهد بود
 2. عکس پروفایل فقط عکس واقعی کاربران مورد قبول است و از استفاده لوگو آرم نشان برند و یا تصاویر کارتونی جلوگیری به عمل می آید .و کاربران باید با هویت واقعی در سایت ثبت نام کنند و اطلاعات فرم ثبت نام را با دقت و صحت وارد کنند.
 3. کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در وبسایت وب نما ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات نامناسب، اکانت آن کاربر در اولین فرصت مسدود خواهد شد. در ضمن حتما از حروف انگلیسی برای نام کاربری خود استفاده کنید. همچنین پس از عضویت امکان لغو عضویت توسط کاربر و یا مدیر وجود نخواهد داشت.
 4. کاربران موظف هستند ، در دیدگاه های ارسالی خود در کل سایت ، ادب و احترام را به صورت کامل رعایت نماید و در صورت توهین / تحدید و … دسترسی آنها به وبسایت قطع و سفارش های درحال انجام نیز به صورت معلق در خواهد آمد .
 5. کاربران موظف هستند ، متون دیدگاه های خود را به صورت کاملا فارسی در کل سایت وب نما ، ارسال نماید . در صورتی که متون به زبان های دیگری ارائه گردد ، وب نما مسئولیتی در قبال پاسخگویی به ایشان ندارد .
 6. کاربران موظف هستند ، کلیه اطلاعات تماس خود را در کل سایت وب نما ، به صورت کامل و به زبان فارسی تکمیل نماید .
 7. تغییر نام کاربری فقط توسط مدیر وبسایت مجاز است. چنانچه تمایل به تغییر نام کاربر خود دارید در بخش ارتباط با ما نام کاربری قبلی ، نام کاربری جدید و آدرس ایمیل خود را قید نمایید و برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت اصلاح گردد.توجه کنید این نام در ادامه آدرس سایت وب نما نمایانگر پروفایل شخصی شما خواهد بود.
 8. یک ایمیل جهت تایید حساب کاربری ارسال میشود آن را باز کنید و روی لینک تایید کلیک نمایید تا حساب شما فعال شود  لطفاً از ساخت بیش از یک حساب کاربری در سایت جداً خودداری فرمایید و در صورت بروز مشگل به مدیریت سایت درخواست رسیدگی خود را ایمیل نمایید
 9. در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به کاربران دیگرو یا مزاحمت مسئولان سایت با کاربر خاطی برخورد خواهند کرد و در صورت لزوم دسترسی آن کاربر از وبسایت قطع خواهد شد
 10. استفاده از این وب سایت برای مقاصد خلاف قانون:شما تائید می کنید که موارد زیر را انجام نمی دهید:

  استفاده از این وب سایت برای اهداف غیر قانونی، طبق قوانین جمهوری اسلامی پیگرد قانونی خواهد داشت.

  ۱- محدود کردن و یا مانع شدن از استفاده هر کاربر دیگر.

  ۲- به دست آوردن و یا تلاش برای بدست آوردن اطلاعات شخصی افراد.

  ۳- بهره برداری از سایت بدون مجوز و یا تلاش برای شکستن امنیت سایت، تغییر و دخل و تصرف در اطلاعات وب سایت.

  ۴- ارسال تهدید، اذیت و آزار، دروغ، الفاظ زشت و ناپسند، تصاویر مبتذل.

  ۵-  ارسال هرگونه ویروس و یا بارگذاری هرگونه اطلاعات حاوی کرم و یا فایل های مخرب.

  ۶- دخل و تصرف در پست الکترونیک و هرگونه اطلاعات موجود در آن تمامی موارد فوق موجب پیگرد قانونی است.

 11. سایت وب نما  می‌تواند به طور مثال نام، نام خانوادگی، آدرس، تلفن، استان، شهرستان، کد پستی، آدرس ایمیل و یا دیگر اطلاعات شما را آرشیو کند و از آن‌ها برای اطلاع شما از تمدید ثبت نام، برگزاری یک کارگاه، تبلیغ یک محصول، پست یک خبرنامه و یا نشریه، اطلاعات مربوط به درخواست اشتراک، ارسال عکس، هشدار برای اطلاع رسانی جدید و موارد مربوط به عضویت شما بهره ببرد.

این قوانین همواره بر روی وب سایت قرارداشته و وب نما میتواند در هر زمان قوانین را تغییر دهد همچنین کاربر میبایست در هنگام عضویت در وب نما ، قوانین را مطالعه کرده و بپذیرد.