پرسش های متداول

پرسش و پاسخ های پر تکرار

سوالات رابط کاربری

شما میتوانید با استفاده از پنل کناری مخفی که با دکمه ای در کنار لوگو باز میشود به تمامی قسمت های کاربری سایت سویچ کنید این پنل صفحه ورود ، صفحه ثبت نام ، صفحه فراموشی رمز عبور و ... را شامل میشود و به محض ورود به اکانت دکمه ها برای دسترسی بهتر به قسمت های پنل کاربری تغییر خواهند کرد.

وب نما مرجعی کامل برای وردپرس هست که در زمینه های آموزش وردپرس، و ارائه قالب و افزونه اُرجینال وردپرس فعالیت میکند.

نکاتی در مورد تخفیف های پویا وب نما

با توجه به این که قسمت تخفیف های وب نما به صورت اختصاصی برای این سایت طراحی شده توضیحاتی در اینجا مینویسیم. کپی برداری از ایده و طرح بدون خرید حق استفاده از این صفحه باعث پسرفت شما در موضوع کسب درآمد اینترنتی خواهد شد. بزارید همه فکر کنن نفرین کردم

فروشگاه وب نما

خیر نیازی نیست قبل از خرید ثبت نام کنید . زیرا در هنگام پر کردن فیلد ها برای تسویه حساب از شما ایمیل و یک رمز برای ساخت حساب کاربری میگیریم و بعد از خرید با همان مشخصات نام کاربری شما در سایت ثبت خواهد شد.

آیا محصولات وب نما اوریجینال و فارسی هستند؟

بله تمامی محصولات ما به صورت اُرجینال عرضه میشوند و همچنین برای اطمینان و جلب رضایت مشتریان بعد از خرید محصول در صورت درخواست مشتری به صورت رایگان محصول را در وب سایت مشتری نصب خواهیم کرد. همچنین تمامی محصولات کاملا فارسی و راستچین شده توسط وب نما میباشند.

با توجه به اینکه تمامی افزونه ها و قالب ها به زبان اصلی میباشند و از سایت های خارجی خریداری شدهو ترجمه شده است این امکان وجود ندارد که از طریق پیشخوان وردپرس بروزرسانی را انجام دهید و ما در اسرع وقت نسخه بروز را در پنل کاربری شما قرار می دهیم و میتوانید نصب و بروزرسانی را به صورت دستی انجام دهید و هیچ مشکلی پیش نمی آید. در حال حاضر تمامی امکانات افزونه یا قالب شما در دسترس است و میتوانید استفاده کنید.