نحوه نمایش تعداد روز گذشته از تاریخ انتشار مطالب وردپرس

نحوه نمایش تعداد روز گذشته از تاریخ انتشار مطالب وردپرس

حتما تاکنون در سایت های مختلف مشاهده نموده اید که به جای استفاده از تاریخ انتشار مطالب، تعداد روز گذشته از انتشار آن مطلب را استفاده نموده اند که ممکن‌است نسبت به نمایش تاریخ انتشار آن کمی جذاب تر باشد. حتی گاهی کاربران به دنبال مطالب جدیدتر هستند و ممکن است با تاریخ رابطه خوبی نداشته باشند اما با تعداد روز های گذشته از انتشار مطالب ارتباط بهتری برقرار می کنند. در این مطلب قصد داریم به شما کاربران آموزش وردپرس را ارائه دهیم که توسط آن قادر به نمایش تعداد روز های گذشته از انتشار یک مطلب در وردپرس خواهید بود. در ادامه با ما و آموزش نحوه نمایش تعداد روز گذشته از تاریخ انتشار مطالب وردپرس همراه باشید.

نحوه نمایش تعداد روز گذشته از تاریخ انتشار مطالب وردپرس

نحوه نمایش تعداد روز گذشته از تاریخ انتشار مطالب وردپرس

نمایش تاریخ انتشار مطالب ممکن است کمی گیج کننده باشد که نمایش تعداد روز های گذشته از تاریخ انتشار به مراتب جذاب تر و بهتر است. همچنین کاربران را در زمینه مطالعه مطالب جدید تر در میان چندین مطلب سایت شما یاری می کند. در این بخش قصد معرفی قطعه کدی برای وردپرس را داریم که توسط آن قادر به نحوه نمایش تعداد روز گذشته از تاریخ انتشار مطالب وردپرس خواهید بود. برای اینکار قطعه کد زیر را در فایل Function.php قالب خود قرار دهید:

function days_ago() {
$days = round((date('U') - get_the_time('U')) / (۶۰*۶۰*۲۴));
if ($days==۰) {
echo "امروز";
}
elseif ($days==۱) {
echo "دیروز";
}
else {
echo "" . $days . " روز پیش";
}
}

 

با قرار دادن کد بالا، تاریخ انتشار مطالب را به شورت تعداد روز های گذشته نمایش خواهید داد.

نتیجه گیری: گاهی اوقات نمایش تاریخ انتشار مطالب به صورت تعداد روز های گذشته از انتشار مطلب کمی بهتر است که در این مطلب اقدام به آموزش نحوه نمایش تعداد روز گذشته از تاریخ انتشار مطالب وردپرس نمودیم.

به زودی در این مکان تب زیبا برای لینک های دانلود قرار میگیرد

دانلود با لینک مستقیم

منبع : webnma.com

اضافه کردن دیدگاه

تماس با ما

جهت تماس با مدیر وب سایت با شماره 09307957745 در تماس باشید یا به این ایمیل webnma.com@gmail.com پیام دهید