امکان جدید وب نما : نمایش کوپن های تخفیف برای عموم . برای دریافت تخفیف های روزانه کلیک کنید

معرفی کد نمایش پربازدیدترین مطالب در وردپرس

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما همراهان محترم . امیدوارم که حالتون خوب باشد . دوستان عزیز با آموزش دیگری از سری آموزش وردپرس در خدمت شما هستم . در این اموزش هک وردپرس می خواهم برای شما قطعه کدی را معرفی کنم که با استفاده از ان بتوانید پر بازدید ترین مطالب وب سایت خود را در وردپرس نمایش دهید ، پس از شما همراهان محترم دعوت می کنم که با ادامه این مطلب با ما همراه شوید .

Introduction-piece-code-Most-content-on-Word-1050x525معرفی قطعه کد پربازدیدترین مطالب در وردپرس

دوستان شاید شما بگویید که با استفاده از افزونه های وردپرس هم می شود در سایت خود پربازدید ترین مطالب رو نشان داد و لزومی به استفاده از قطعه کدهای وردپرس موجود در این زمینه نمی باشد ولی دوستان عزیز استفاده بیش از حد از افزونه های وردپرس در وب سایت وردپرس زیاد جالب نیست و شما بهتره که تا حد امکان از افزونه های وردپرس کمتر استفاده نمایید و یا افزونه هایی استفاده کنید که مطمئن هستید برای شما مشکل آفرین نیستند و به وب سایت شما ضربه ای نمی زنند ، پس بهتره که شما برای انجام کارهای ساده و پیش پا افتاده در وب سایت تون از کدهای وردپرس استفاده نمایید تا سرعت وب سایت تون کاهش پیدا نکند .

حال شما برای نمایش پر بازدید ترین مطالب در وب سایت وردپرس خود می توانید از قطعه کد زیر استفاده نمایید و این کد را به انتهای فایل functions.php قالب وردپرس خود اضافه کنید .

/*popular(most viewed) posts*/
 <?php function wpb_set_post_views($postID) {
 $count_key = 'wpb_post_views_count';
 $count = get_post_meta($postID, $count_key, true);
 if($count==''){
 $count = 0;
 delete_post_meta($postID, $count_key);
 add_post_meta($postID, $count_key, '0');
 }else{
 $count++;
 update_post_meta($postID, $count_key, $count);
 }
 }
 //To keep the count accurate, lets get rid of prefetching
 remove_action( 'wp_head', 'adjacent_posts_rel_link_wp_head', 10, 0);?>

برای مثال اگر حلقه ی مطالب وب سایت شما به صورت زیر باشد :

<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>
و در نهایت باید به صورت زیر شود :
<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); wpb_set_post_views(get_the_ID()); ?>
در مرحله بعدی نوبت به این میرسه که لیستی از پر بازدیدترین مطالب را به بخشی از سایت که می خواهید اضافه نمایید و در قالب وردپرس خود نشان دهید:
<?php
$popularpost = new WP_Query( array( 'posts_per_page' => 4, 'meta_key' => 'wpb_post_views_count', 'orderby' => 'meta_value_num', 'order' => 'DESC' ) );
while ( $popularpost->have_posts() ) : $popularpost->the_post();?>
<li><a href="<?php the_permalink();?>" title="<?php the_title();?>"><?php the_title();?></a></li>
<?php
endwhile;
?>

قرار می دهد و شما می توانید به شخصی سازی هم بپردازید . دوستان عزیز با استفاده از این روش شما به راحتی توانستید پر بازدیدترین مطالب وردپرس را در وب سایت خود نمایش دهید و دیگر نیاز به افزونه های وردپرس نمی باشد . از همراهی شما بزرگواران تا انتهای این اموزش صمیمانه متشکرم ، حتما با ادامه آموزش های وردپرس با وب نما همراه شوید .

با آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون برای شما همراهان محترم

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

مطالب مشابه

3 سال پیش

شماره صفحات در وردپرس+استایل

صفحه بندی مطالب سایت یکی از ویژگی های بسیار خوب برای مرتب بودن سایت است و این امکان را به کاربران و بازدیدکنندگان می دهد تا بتوانند به راحتی از مطالب قبلی سایت نیز استفاده کنند.ایجاد چنین امکانی از انباشته شدن مطالب در صفحه ی اصلی جلوگیری می کند.

آموزش,افزونه,وردپرس بدون دیدگاه

2 سال پیش

۸ هک کاربردی برای سفارشی تر کردن وردپرس

  همه ما وردپرس را دوست داریم ، چیزی که ما را بیشتر عاشق آن می کند ، امکان سفارشی کردن آسانش است.یعنی با مقداری کد می توانید کارهای بزرگی بوسیله وردپرس انجام دهید،مخصوصا اگر از filterها،action ها و hook ها استفاده کنیم. گرچه وردپرس ۳ + با امکاناتش همه اذهان را متوجه خودش کرد ولی گاهی چیزی که ما نیاز داریم ...

آموزش,امنیت,وردپرس بدون دیدگاه

3 سال پیش

دانلود قالب حرفه ای Semona برای وردپرس

دانلود رایگان نسخه پریمیوم قالب semona که به تازگی توست تم فارست اراعه شده نظرات زیاد باشه از این جور قالبا زیاد میزارم سمونا با طراحی زیبا و تمیز و مدرن کاملا رسپانسیو  مناسب برای سایت های شرکتی وردپرس این قالب به تازگی در تم فاریست منتشر شده و نسخه اول این قالب هست که برای شما به رایگان قرار دارده ایم این ...

پوسته,وردپرس بدون دیدگاه

این پست هیچ دیدگاهی ندارد.

افزودن دیدگاه