• ۰ تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آموزش غیرفعال سازی لینک های بخش نظرات وردپرس

به خواندن ادامه دهید
وحید
۵ سال پیش

بخش نظرات یکی از مهم ترین و کاربردی ترین بخش های سایت می باشد که از چند دید می توان آنها را مهم برشمرد؛ اولین دلیل آن اشتراک کذاری نظرات سایر با شما و دیگر می باشد که می‌توانید از ایده ها و پیشنهادات آنها استفاده نمایید و از دید دیگر می ‌توان به پاسخگویی به سوالات کاربران حول آن مطلب اشاره نمود تا کاربران نیز پاسخ یوالات خود را که ممکن است سوال چندین نفر دیگر نیز باشد دریافت کنند. یکی از مشکلاتی که مدیران سایت های وردپرسی با آن مواجه هستند، لینک های خارجی می باشد که کاربران در بخش آدرس سایت و یا حتی در محتوای نظرات درج‌می کنند. در این‌مطلب قصد ارائه آموزش وردپرس را داریم که توسط آن قادر به آموزش غیرفعال سازی لینک های بخش نظرات ورد پرس خواهید بود.

آموزش غیرفعال سازی لینک های بخش نظرات وردپرسآموزش غیرفعال سازی لینک های بخش نظرات وردپرس

غیرفعال سازی یا حتی Nofollow کردن لینک های خروجی بخش نظرات بسیار مفید است که در این بخش قصد معرفی قطعه کدی برای وردپرس را دارمی که توسط آن قادر به غیرفعال سازی لینک دیدگاه های وردپرس خواهید بود. اینکار چندین فایده برای شما خواهد داشت که مهم ترین آنها تاثیری که بر روی رتبه بندی موتور های جستجو دارد می باشد که می توانید با اینکار از کاهش رتبه سایت خود جلوگیری نمایید. برای اینکار وارد بخش توابع قالب وردپرس یا همان Function.php شده و قطعه کد زیر را له انتهای آن اضافه نمایید:

remove_filter( 'comment_text', 'make_clickable', ۹ );

پس از اضافه کردن کد بالا، لینک دیدگاه ها غیرفعال می شوند و دیگر جای نگرانی برای کاهش رتبه سایت نخواهد بود.

نتیجه گیری: لینک های خروجی یکی از مهم ترین عناصر سایت می باشند که گاهی ضرر و زیانی را برای سایت ایجاد می کنند که در این اقدام به آموزش غیرفعال سازی لینک های بخش نظرات وردپرس نمودیم.

این پست هیچ دیدگاهی ندارد.

افزودن دیدگاه