امکان جدید وب نما : نمایش کوپن های تخفیف برای عموم . برای دریافت تخفیف های روزانه کلیک کنید

غیرفعال سازی بخش جستجو وردپرس با افزونه Disable Search

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بخش جستجوی وردپرس یکی از بخش های مهم‌و کاربردی سایت می باشد که توسط آن کاربران قادر به دسترسی به مطالب مورد نیاز خود در کمترین زمان ممکن خواهند بود و دیگر نیازی به یافتن مطلبی خاص در میان مطالب سایت نخواهند داشت؛ اما با این حال کاربرانی نیز وجود دارند که نیاز به غیرفعال سازی بخش جستجو در سایت وردپرسی خود خواهند بود تا کاربران قادر به سرچ در سایت وردپرسی آنها نباشند. در‌این مطلب قصد معرفی آموزش وردپرس را داریم که توسط آن قادر به غیرفعال سازی بخش جستجو در سایت وردپرسی خود از دو طریق افزونه و کد خواهید بود. در ادامه با ما و آموزش غیرفعال سازی جستجوی وردپرس با افزونه Disable Search همراه باشید.

غیرفعال سازی بخش جستجو وردپرس با افزونه Disable Search

غیرفعال سازی بخش جستجو وردپرس با افزونه Disable Search

در این بخش با استفاده از افزونه Disable Search می خواهیم آموزش دهیم که چگونه می توان بخش جستجوی سایت را غیرفعال نمود. برای استفاده از این افزونه ابتدا اقدام به نصب و فعال سازی افزونه در سایت وردپرسی خود نمایید. پس از نصب افزونه، نیازی به تنظیمات خاص نخواهید داشت و به صورت خودکار قابلیت جستجوی وردپرس در سایت غیرفعال خواهد شد.

کد غیرفعال سازی بخش جستجوی وردپرس

روش دیگری که در این بخش می خواهیم معرفی کنیم، استفاده از قطعه کدی برای وردپرس می باشد. برای اینکار قطعه کد زیر را به فایل Function.php قالب خود اضافه کنید تا نتیجه کار را ببینید:

function mrcode_filter_query( $query, $error = true ) {
 if ( is_search() ) {
 $query->is_search = false;
 $query->query_vars[s] = false;
 $query->query[s] = false;
// show error
 if ( $error == true )
 $query->is_۴۰۴ = true;
 }
 }
add_action( 'parse_query', 'mrcode_filter_query' );
 add_filter( 'get_search_form', create_function( '$a', "return null;" ) );

با درج کد بالا بخش جستجوی وردپرس غیرفعال می شود.

نتیجه گیری: برخی از کاربران در سایت وردپرس نیاز به غیرفعال سازی بخش جستجو دارند که در این مطلب اقدام به آموزش غیرفعال سازی جستجوی وردپرس با افزونه Disable Search نمودیم.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دانلود فایل ها

مطالب مشابه

2 سال پیش

افزودن recaptcha برای جلوگیری از ارسال نظرات اسپم

افزودن recaptcha برای جلوگیری از ارسال نظرات اسپم هدف از این مقاله آموزش افزودن recaptcha برای جلوگیری از ارسال نظرات اسپم میباشد. recaptcha چیست؟ برای مقابله با مقدار روز افزون اسپم خودکار در سراسر وب تیمی از کارشناسان توسعه فن آوری یک تکنولوژی به نام CAPTCHA روی کار آوردند. بسادگی به کاربران یک تصویر حاوی مقداری متن را نشان میدهند و از کاربران خواسته شده ...

آموزش,افزونه,وردپرس بدون دیدگاه

2 سال پیش

محافظت از فایل wp-config وردپرس

کمتر کسی است که با فایل wp-config.php وردپرس آشنایی نداشته باشد چراکه تمام کاربران برای نصب هسته وردپرس نیاز به ویرایش این فایل که در ریشه پرونده‌های وردپرس قرار گرفته است دارند. فایل wp-config.php وردپرس مهم‌ترین فایلی است که در سیستم مدیریت محتوای وردپرس از آن باید محافظت کرد چرا که این فایل امنیتی وردپرس شامل نام پایگاه داده، نام کاربری ...

امنیت,وردپرس بدون دیدگاه

3 سال پیش

شماره صفحات در وردپرس+استایل

صفحه بندی مطالب سایت یکی از ویژگی های بسیار خوب برای مرتب بودن سایت است و این امکان را به کاربران و بازدیدکنندگان می دهد تا بتوانند به راحتی از مطالب قبلی سایت نیز استفاده کنند.ایجاد چنین امکانی از انباشته شدن مطالب در صفحه ی اصلی جلوگیری می کند.

آموزش,افزونه,وردپرس بدون دیدگاه

این پست هیچ دیدگاهی ندارد.

افزودن دیدگاه