• ۰ تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برچسب زدن روی محصولات در ووکامرس

به خواندن ادامه دهید
آیدین توکلی
۶ سال پیش

YITH WooCommerce Badge Management1

برچسب زدن روی محصولات در ووکامرس با YITH WooCommerce Badge Management

همه ی ما با کلمه ی سفارشی سازی آشنا هستیم و می دانیم که برای چه این آیتم در کارها موجود است. برای اینکه اگر نظر دلخواهی داشیم بتوانیم اعمال کنیم. تصویر کنید فروشگاه اینترنتی داریم که می خواهیم برای هر محصول خصوصیت خاصی تعریف کنیم و خصوصیت هر کالا با کالای دیگر نیز متفاوت است. پس می توان گفت قصد داریم آن را سفارشی سازی یا شخصی سازی کنیم. شاید هنوز متوجه منظور نشده باشید…

فرض کنید در فروشگاه اینترنتی محصولاتی داریم که هر کدام ویژگی خاصی دارند! مثلا برخی از آن ها از تخفیفات مشخصی برخوردار شده اند و برخی دیگر از لحاظ برند یا قیمت یا … بهترین انتخاب هستند. برخی از آن ها به تازگی به فروشگاه اینترنتی ما اضافه شده اند و به عنوان جدیدترین محصولات به حساب می آیند. بعضی دیگر نیز در فروش ویژه قرار دارند و …
ما می خواهیم تمامی این موارد را به مشتریان نشان دهیم ولی میدانید که تا مشتری وارد صفحه ی محصول نشود امکان پذیر نیست! ولی با روش سفارشی سازی می توان برچسب هایی را بر روی تصاویر محصولات در همان صفحه ی اول ایجاد کرد تا کاملا مشخص شود محصول در چه وضعیتی قرار دارد.

YITH WooCommerce Badge Managementافزونه  YITH WooCommerce Badge Management

Screenshot_100

با کمک افزونه ی YITH WooCommerce Badge Management می توانیم محصولات خود را سفارشی کنیم و با توجه به نوع محصول وضعیت آن را با کمک یک برچسب تعیین کنیم.

چنانچه می خواهید برای هر محصول خود برچسبی جدید تعبیه کنید و محصولات را سفارشی سازی کنید می توانید از افزونه ای که امروز خدمت شما معرفی کردیم بهره مند شوید.

 

این پست هیچ دیدگاهی ندارد.

افزودن دیدگاه