• ۰ تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

افزودن روش های حمل و نقل به فروشگاه ووکامرس

به خواندن ادامه دهید
آیدین توکلی
۴ سال پیش

افزودن روش های حمل و نقل ایرانی

بسیاری از درآمدها، امروزه از طریق وب و فروشگاه‌های مجازی کسب می‌شود. و حال مشتریان شما به‌طور حتم از نقاط مختلف کشور هستند و اجناس دلخواه خودشان را خریداری می‌کنند. آنها با روشهای حمل‌ونقلی که در فروشگاه خود قرارداده‌اید، اجناسشان را دریافت می‌کنند.

حال به‌طور پیش‌فرض سه روش حمل‌ونقل در ووکامرس وجود دارد، برای افزودن روش‌های بیشتری می‌توانید از افرونه فارسی Persian Woocommerce Shipping استفاده نمایید.

ویژگی‌های افزونه  Persian Woocommerce Shipping

  •  دارای چهار روش ارسال: پیشتاز، سفارشی، تیپاکس و پیک موتوری
  •  قابلیت افزودن بی‌نهایت استان، شهر و محله
  •  قابلیت شخصی‌سازی کامل قیمت‌ها برای هر آدرس
  •  قابلیت افزودن هزینه ثابت یا درصدی به قیمت نهایی
  •  محاسبه اتوماتیک هزینه پست پیشتاز و سفارشی بر اساس وزن
  •  سازگار با چهار واحد پولی ایران در ووکامرس

نحوه کار با افزونه Persian Woocommerce Shipping

در ابتدا افزونه را دریافت و نصب کنید، پس از فعال کردن افزونه گزینه‌های جدیدی به بخش ووکامرس> پیکربندی> روش‌های حمل‌ونقل در پیشخوان وردپرس اضافه می‌شود.

به‌طور پیش‌فرض در ووکامرس سه روش حمل‌ونقل “نرخ ثابت، جمل و نقل رایگان، تحویل محلی” وجود دارد، پس از نصب این افزونه روش‌های “پیک موتوری، پست سفارشی، پست پیشتاز، تیپاکس” اضافه می‌شود.

در مرحله یک در بخش پیکربندی روی تب حمل‌ونقل رفته و روی دکمه “افزودن ناحیه حمل‌ونقل” کلیک کنید. در این قسمت نام منطقه و ناحیه موردنظرتان را انتخاب کنید، سپس روی دکمه افزودن روش‌های حمل‌ونقل کلیک کنید.

حال یکی از روش‌های حمل‌ونقل جدیدی که اضافه شده است را انتخاب نمایید.

سپس روش جدید را ویرایش کنید. با شکل زیر روبه‌رو می‌شوید، عنوان روش، هزینه‌های اضافی علاوه بر نرخ پستی و تصویر روش حمل‌ونقل را بنویسید و ذخیره کنید. طبق همین روش می‌توان مناطق بسیاری ایجاد و برای هرکدام یکروش حمل‌ونقل در نظر بگیرید.

از این پس، مشتریان شما می‌توانند محصولاتی را که خریداری کره‌اند را به صورت پست پیشتاز و یا روش های دیگر به سرعت دریافت کنند.

موفق و پیروز باشید.

این پست هیچ دیدگاهی ندارد.

افزودن دیدگاه