• ۰ تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اضافه کردن برند به محصولات در ووکامرس با YITH WooCommerce Brands Add-On

به خواندن ادامه دهید
آیدین توکلی
۶ سال پیش

brand-1000

اضافه کردن برند به محصولات در ووکامرس

اگر از فروشگاه اینترنتی برای فعالیت ها و فروش محصولات خود استفاده می کنید باید بدانید کار شما برای جذب مشتری بسیار سخت تر از فردی است که فروشگاهی در بازار واقعی دارد! زیرا شما با مشتریانی رو به رو هستید که آن ها را نمی بینید و نمی توانید با آن ها ارتباط کلامی خوبی داشته باشید و مسلما کار بسیار دشوار تر است! پس باید با دقت و ریز بینی دقیقی قدم هایتان را استوار بردارید تا به پیروزی دست یابید!

یکی از مسائلی که باید به آن دقت کنید محصولاتی است که برای فروش قرار می دهید. بهتر است تمامی محصولات شما برند معروف باشند تا اعتماد مشتری جلب شود و فروش خوبی داشته باشید. حال تصور کنید محصول خود را معرفی می کنید و برند آن را نیز ذکر می کنید این کار خوبی است اما حتما دیده اید که بسیاری از فروشگاه های معروف لوگوی برند را در صفحه ی محصول اضافه می کنند. این کار چه سودی دارد؟
این کار دقیقا نوعی اعتبار بخشی به فروشگاه است و باعث می شود که مشتریان احساس خوبی به محصول داشته باشند و در نتیجه به مرور زمان فروشگاه شما دارای ارزش و اعتبار خواهد شد و از دید مشتری قابل اطمینان است.

در آموزش ووکامرس امروز قصد داریم چنین موضوعی را با هم بررسی کنیم. پس با ما همراه باشید…

افزونه YITH WooCommerce Brands Add-On

 

brand-landing-image

با کمک این افزونه می توانید برند هایی که در فروشگاه اینترنتی موجود است را اضافه کنید و سپس در انتهای هر محصول آن را نمایش دهید.

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه ی YITH WooCommerce Brands Add-On را نصب می کنیم. پس از فعال سازی از زیر منوی yith plugins گزینه ای با عنوان Brands مشاهده می شود که متعلق به افزونه ی مذکور می باشد. با کلیک بر روی آن به بخش تنظیمات منتقل خواهیم شد.

Settings

settings-webnma.com-1

در این قسمت شما می توانید نوشته ی برچسب را برای برند ها در صفحه ی محصول وارد کنید. به صورت پیش فرض به زبان انگلیسی است اما شما می توانید آن را مطابق تصویر به فارسی تبدیل کنید.

حال نوبت به آن رسیده تا برندهای مورد نظر را اضافه کنیم. برای این کار از منوی محصولات گزینه ای با عنوان Brands را مشاهده می کنیم…

brands-webnma.com

با کلیک بر روی آن به صفحه ای جهت افزودن برند ها منتقل خواهیم شد.

Add new brand

add-brands

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، محیط اضافه کردن برند ها مشابه محیط افزودن دسته ها می باشد. شما در اینجا به راحتی نام و نامک برند را وارد می کنید و سپس در قیمت انتهایی تصویر برند یا همان لوگو را بارگذاری می کنید.

حال به قسمت ویرایشگر محصول مورد نظر رفته و از آنجه برندهای دلخواه برای محصول را اضافه می کنیم…

Brands

apple-brand

دقیقا مانند انتخاب دسته است. با تیک زدن هر گزینه برندی را می توانید به محصول اختصاص دهید. حال ما برای نمونه تمامی آن ها را علامت زدیم تا نتیجه را مشاهده کنیم.

preview-brands

مشاهده می کنید که برند ها هم به صورت نام آن ها و هم تصویر آن ها در انتهای محصول به نمایش گذاشته شده اند.

جمع بندی!

گاهی لازم است برای اعتبار بخشی به فروشگاه اینترنتی خود متفکرانه تر فکر کنید و دست به اقدامات درستی بزنید. یکی از این اقدامات قرار دادن نام و تصویر برند های مختص به محصولات است. این کار باعث ارزش گذاری برای محصولات فروشگاه اینترنتی شده و اعتماد را برای مشتریان به ارمغان می آورد.

دانلود افزونه YITH WooCommerce Brands Add-On

این پست هیچ دیدگاهی ندارد.

افزودن دیدگاه