• ۰ تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آموزش حذف فیلد آدرس سایت در بخش نظرات وردپرس

به خواندن ادامه دهید
وحید
۵ سال پیش

همانطور که مطلع هستید بخش نظرات وردپرس، یکی از بخش های بسیار مهم سایت می باشند که به کاربران شما قابلیت اشتراک گذاری نظرات را می دهد و همچنین کاربران سایت شما می توانند سوالاتی را که پیرامون یک مطلب خاص به وجود می آید را با شما و سایر کاربران سایت مطرح نمایند تا از طرف شما یا کاربر سایت پاسخی را دریافت نماید. بکی از فیلد های این بخش، فیلد آدرس سایت می باشد که بسیاری از کاربران از آن به عنوان لینک فالو استفاده می کنند تا بر رتبه موتور های جستجو آنها تاثیر مثبت گذارد. در این مطلب قصد معرفی آموزش وردپرس را داریم که توسط آن قادر به غیرفعال سازی این فیلد در وردپرس خواهید بود. در ادامه با ما و آموزش حذف فیلد آدرس سایت در بخش نظرات وردپرس همراه باشید.

آموزش حذف فیلد آدرس سایت در بخش نظرات وردپرس

آموزش حذف فیلد آدرس سایت در بخش نظرات وردپرس

در این بخش قصد معرفی تکه کدی برای وردپرس را داریم‌ که توسط آن قادر به غیرسازی بخش آدرس در فرم نظرات وردپرس خواهید بود. برای اینکار کافی است قطعه کد زیر را در فایل Function.php خود قرار دهید:

function doctorwp_remove_post_author_weburl($return) {
 global $comment, $post;
 if( !is_admin() ):
 $author = get_comment_author( get_comment_ID() );
 $return = $author;
 return $return;
 endif;
 }
 add_filter( 'get_comment_author_link', 'doctorwp_remove_post_author_weburl');

با قرار دادن کد بالا دیگر فیلد آدرس سایت را در بخش نظرات مشاهده نخواهید کرد و به ورت خودکار غیرفعال می شود.
نتیجه گیری: در‌ بسیاری از سایت های وردپرسی کاربران نیاز به غیرفعال سازی آدرس در فرم‌نظرات دارند که در این مطلب اقدام به آموزش حذف فیلد آدرس سایت در بخش نظرات وردپرس نمودیم.

این پست هیچ دیدگاهی ندارد.

افزودن دیدگاه